יועץ עסקי – יכול להרים את העסק שלך למעלה

אנשי עסקים, מנהלי חברות ובכירים זקוקים לשירותים פיננסיים שונים ומגוונים. בין השאר, חשוב להיעזר ביועץ עסקי שילווה את העסק בנקודות הזמן המתאימות שונות, כגון: בתחילת דרכו של עסק החדש השואף להתבסס, בעסק קיים המעוניין להתרחב, במקרה שעסק זקוק למקורות מימון, . במקרים כאשר צריך להגיש דוחות פיננסיים וכספיים או כשרוצים להגיש בקשה להחזר מס.

זקוקים לשירותיו הטובים של יועץ עסקי? לא בטוחים מי יוכל לענות לכם על השאלות החשובות ומי יוכל לתמוך בכם לצורך קבלת החלטות עסקיות? במשרדנו, גיורא לנץ ושות’,   תמצאו יועצים עסקיים בעלי ידע רב, מקצועיות וכמובן גם אמינות ואחריות. מנהלי חשבונות, חשבי שכר, רואי חשבון ומומחי מיסוי עומדים לשירותכם.

יועץ להגדלת הרווחיות

מי שבוחר להיעזר ביועץ עסקי יכול בהחלט להרוויח מכך. גם בעל עסק וותיק, שסבור שההיכרות שלו עם העולם העסקי רחבה ומעמיקה יכול לא פעם להיעזר בנקודת מבט מקצועית, אובייקטיבית ונטולת פניות. לא פעם ולא פעמיים, דווקא איש מקצוע שמגיע עם נקודת מבט רעננה, איש מקצוע שבוחן את כל הנתונים הפיננסיים ואת אופי פעילות העסק ללא היבטים רגשיים יוכל למצוא את הנקודות שבהן ניתן לשפר ולייעל.

רוצים להגדיל את רווחיות העסק? רוצים לבסס עסק חדש או להזניק קדימה עסק שמתקשה להרוויח? יועץ עסקי יוכל לסייע בכל המטרות החשובות הללו.

הוצאות המוכרות בניכוי

מלבד היכולת של יועץ עסקי לסייע בהגדלת רווחיות וקבלת החלטות עסקיות מבוססות, היועץ יכול לסייע גם בעניינים טכניים ופרוצדורליים.

מנהלי חשבונות בכירים ובעלי ניסיון יכולים לסייע לעסקים רבים להקטין את חבות המס באמצעות מקסום ההוצאות המוכרות בניכוי.

במילים אחרות, ניתן להקטין את סכום הרווח המדווח למס הכנסה בזכות הכרה בסעיפי הוצאות שונים שלא תמיד אליהם נלקחים בחשבון. חשוב כמובן לבצע הפרדה בין הוצאות עסקיות לבין הוצאות אחרות וכדאי בהחלט להתייחס גם להיבטים של חיסכון פנסיוני ארוך טווח שניתן לקבל בגינם זיכויי מס וניכויים בעלי משמעות.

ניתוח דוחות פיננסיים

יועץ עסקי מקצועי צריך להיות בעל ידע רב והבנה מעמיקה בכל אותם דוחות פיננסיים מקובלים. לייעוץ שמתבצע שלא על סמך נתונים מבוססים ושלא על סמך תחזיות מתוכננות היטב אין ערך רב. יועץ עסקי רציני נעזר ולעיתים גם מפיק בעצמו דוחות בנושאי רווחיות, התנהלות שנתית או רבעונית, תזרימי מזומנים, דוחות שנתיים. ניתוח ניתוח אותם דוחות פיננסים מאפשר  לגלות האם העסק ממקסם את הרווחיות שניתן לצפות לה. ניתן לראות באילו היבטים העסק צריך להשתפר, האם הוצאות ההנהלה סבירות והאם הוצאות התפעול הגיוניות.

יועצים עסקיים יכולים לסייע לעסקים חדשים ביצירת תשתית מתוכננת לפעילות עסקית. רוצים להקים עסק חדש? רוצים שבקשתכם להלוואה תהיה בעלת סיכויי הצלחה משופרים? רוצים לפנות למקורות מימון מגוונים כגון קרנות מימון, הלוואות בערבות מדינה, בנקים? יועץ עסקי יוכל לסייע גם בכך, גם ביצירת תוכנית עסקית, גם בטיפול בנושאים השונים מול הרשויות השונות כגון ביטוח לאומי, מס הכנסה, מס ערך מוסף.

רוצים להרים את העסק למעלה? רוצים להצליח לעבור תקופות קשות בתזרים המזומנים בלי לעשות טעויות? צריכים לקבל גישה למקורות מימון איכותיים ומתאימים יותר? זקוקים לשירות של החזרי מס, תיאומים שונים, מילוי הצהרות הון והגשת דוחות שנתיים? במשרדנותוכלו לקבל ייעוץ עסקי ומענה לכל שאלה או עניין המטרידים אתכם. שירותי חשבונאות, ייעוץ וליווי פיננסי לכל צורך ולכל מטרה.

אהבתם את התוכן? מוזמנים לשתף

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on email